Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Specials Dnia Prezydenta

Wielu z Was nadal korzysta z trzydniowego weekendu dzięki George owi Washingtonowi i Abrahamowi Lincolnowi.
Chcieliśmy dołączyć do uroczystości, ze specjalną Round Up wcześniej funkcjonujących budynków rządowych.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
US Census Bureau Headquarters / SOM Znajduje się na 80 zalesionych akrach Suitland Federal Center w pobliżu centrum Waszyngtonu.
Nowa siedziba biura Census Bureau o powierzchni 2,5 miliona kwadratowych mieści w sobie 6 000 pracowników Biura.
Poprzedni model biurowy Billa był ideałem z lat 30.
XX wieku, gdy biura ustawiono wzdłuż długich korytarzy.
model tak wysoko skodyfikowany dla rządowych miejsc pracy, że całe typologie budynków (budynki z palcami itp.) zostały stworzone, aby dostosować się do idei (czytaj więcej.) AD Classics: Gmach sądu w USA / Richard Meier & Partners Architekci Jako przerwanie siatki Jeffersona Phoenixa i.
śródmieście.
ze szklanej skrzynki i faux adobe, nowy federalny budynek jest grawitacyjnym punktem zainteresowania i kotwicą dla rozrastającego się miasta Phoenix.
Budynek o powierzchni 500 000 stóp kwadratowych z sześcioma kondygnacjami i parkingiem podziemnym znajduje się na dwóch centralnych blokach miejskich pomiędzy dzielnicami rządowymi i gospodarczymi (czytaj dalej.) Sąd USA / Thomas Phifer Wczoraj mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z Thomasem Phfererem w jego niesamowitym studiu na Varick Street (wkrótce udostępnimy Ci film!) I był podekscytowany, gdy opowiedział nam o nowym aneksie dla sądu w USA, nad którym obecnie pracuje firma.
Budynek sądu w Salt Lake City w stanie Utah, nie tylko zapewnia funkcjonalną strukturę, ale także zwraca uwagę na przyrodę Phifer, szczególnie na zmieniające się pory roku i warunki słoneczne (czytaj dalej.) Ambasada USA w Londynie / KieranTimberlake Architekci KieranTimberlake zostali ogłoszeni zwycięzcami konkursu na projekt nowej ambasady USA w Londynie.
Zgodnie z oświadczeniem ambasadora USA w Wielkiej Brytanii projekt KieranTimberlake spełnia cel stworzenia nowoczesnej, przyjaznej, ponadczasowej, bezpiecznej i energooszczędnej ambasady na miarę XXI wieku.
(czytaj więcej.) US Land Port of Entry / Julie Snow Architects Zaprojektowany przez Julie Snow Architects, US Land Port of Entry jest laureatem nagrody National Institute Honor 2011 dla architektury.
Zlokalizowany w Warroad w stanie Minnesota obiekt wspiera misyjne żądania amerykańskiej służby celnej i ochrony granic (CBP), federalnej agencji odpowiedzialnej za zabezpieczenie granic państwowych i promowanie legalnego handlu i podróży (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: olx gorlice, nomi elbląg, ile kosztuje 1m3 betonu ]

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje 1m3 betonu lego technic allegro olx gorlice