Architektura 21szego wieku : In Progress: Rothschild Tower In Tel Aviv / Richard Meier & Partners Architects

Architekci: Richard Meier & Partners Architekci LLP Lokalizacja: Tel Aviv, Izrael Rok wydania: 2007.
2013 Zdjęcia: dzięki uprzejmości Richarda Meiera i partnerów Architekci LLP i dbox To czysty i prosty, ikoniczny obiekt mieszkalny, handlowy i biurowy dla miasta Tel Aviv, 37-piętrowa wieża dla Berggruen Construction and Development będzie zlokalizowana na bulwarze Rothschild i Allenby Street, jeden z najbardziej wyróżniających się adresów Tel Awiwu.
Podstawowymi uwarunkowaniami, które kształtują schemat wieży, są jakość światła w planie, widoki na morze i związki z istniejącą tkaniną bulwaru Rothschilda.
W miejscowej okolicy intencją jest zintegrowanie nowego zabytkowego budynku jako.
Kotwicy.
w samym sercu Tel Awiwu, uzupełniając swoje pobliskie nowoczesne poprzedniczki w stylu Bauhaus w historycznym.
Białym mieście ..
.
Dzięki uprzejmości Richarda Meiera i partnerów Masowanie wieży jest proste i pełne wdzięku, koncentrując się na materiałach, które są lekkie, eleganckie i przezroczyste.
Podstawa wieży, otwarta i przezroczysta, będzie zawierała przytulny hol i powierzchnię handlową.
Otwarty plac przed wieżą będzie cieszył się minimalnym oddzieleniem od ulicy i chodnika, a nowe drzewa na skraju bulwaru Rothschild oddzielają przestrzeń publiczną od ruchu ulicznego.
Nowe lekkie i przewiewne szklane konstrukcje baldachimowe wzdłuż fasady ulicy i duże otwory na fasadach na drugim piętrze z tarasem przy basenie na Allenby Street i spa na ulicy Yavne dodadzą nowej witalności temu słynnemu obszarowi Tel Awiwu.
W budynku mieszkalnym znajduje się także piwniczka z winem i salon.
.
dbox.
Dzięki uprzejmości Richarda Meiera i partnerów Budynek jest przeznaczony głównie do aktualizacji / aktualizacji oryginalnego projektu Arcade istniejącego budynku.
Przejście będzie miało znaczące wejścia, które obsługują zarówno ulice Allenby, jak i Yavne; wejście na ulicę Yavne pomieści także wejście do budynku biurowego o powierzchni 5000 stóp kwadratowych powyżej.
To dynamiczne połączenie przyczyni się do dalszego rozwoju Tel Avivu jako tętniącego życiem miejskiego miejsca w duchu europejskich stolic.
plan 01 elewacja 04
[patrz też: olx gorlice, ile kosztuje 1m3 betonu, nomi elblag ]

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje 1m3 betonu olx gorlice rolety dzień noc allegro