Architektura 21szego wieku : Propozycja ośrodka turystycznego Oceo Drive / STAPL Architekci

Dzięki uprzejmości firmy STAPL Architects, zaprojektowanej przez STAPL Architekci w popularnym centrum nurkowym na Filipinach, ośrodek turystyczny Oceo Drive to obiekt przy plaży, który ma wiele opcji mieszkalnych, od pojedynczych pokoi typu studio, apartamentów, wille na niebie, bungalowy i wille usytuowane przy plaży.
Z myślą o tym, aby znaleźć się na osi, która łączy wszystkie pokoje i pomieszczenia publiczne z widokiem na plażę i morze, ośrodek zapewnia doskonały letni wypoczynek.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Usytuowany w Zamboanguita, Dumaguete City, naprzeciwko wyspy Apo, ośrodek ten zaliczany jest do najpopularniejszych miejsc do nurkowania na świecie.
To nie tylko miejsce, w którym można wspominać dawne czasy hiszpańskie, ale jest to również doskonałe miejsce na relaks i obcowanie z cudami natury i dziewiczym wybrzeżem.
Całe pomieszczenia ogólnodostępne są połączone z plażą szeregiem elementów wodnych, które wyglądają i wychodzą z formy z dużymi, zwisającymi pokładami i siedzeniami.
Dzięki uprzejmości firmy STAPL Architekci Cały parter ma wspólne udogodnienia dla całego ośrodka, takie jak restauracje, bar, ośrodki zdrowia i odnowy biologicznej oraz pokoje gier, które otwierają się na duże pokłady i obiekty wodne oraz baseny.
Górne jednostki ośrodka mają oddzielne pokłady do wypoczynku wraz z ogrodami nieba i usiąść na zewnątrz.
Użytkownicy otrzymują mieszankę przestrzeni publicznych i prywatnych, w których mogą znaleźć wiele interakcji i spokoju w tych samych ustawieniach.
Dzięki uprzejmości firmy STAPL Architekci Ośrodek ma wydruk na zerowej emisji dwutlenku węgla i można go uznać za całkowicie ekologiczny zarówno w swojej architekturze, jak i krajobrazie.
Budynek jest przeznaczony do pomieszczeń wentylowanych krzyżowo, aby zminimalizować korzystanie z drogiej i energochłonnej klimatyzacji i elektryczności przez większą część dnia.
Wszystkie gatunki flory i fauny, które zostały zaproponowane w krajobrazie, są rodzime i naturalnie znajdują się na wyspie.
Dzięki uprzejmości firmy STAPL Architekci Cały ośrodek połączony jest cieniowanymi ścieżkami spacerowymi i ogranicza korzystanie z samochodów na obrzeżach wejścia.
Wszystko w tym całym projekcie jest próbą stworzenia ucieczki dla przyjemnego relaksu i przyjemności dla wszystkich użytkowników dzięki interesującej architekturze i krajobrazowi.
Dzięki uprzejmości STAPL Architekci Architekci: STAPL Architekci Lokalizacja: Zamboanguita, Filipiny Powierzchnia działki: 16365 mkw.
Całkowita powierzchnia zabudowana: 17 115 m kw.
Program: hotel, 48 apartamentów kondominium, 4 bungalowy, 3 bungalowy na plaży, 8 wille basenowe, 10 niebo wille, dom klubowy i sklep ze sprzętem do nurkowania
[hasła pokrewne: maty trzcinowe cena, olx brzozów, klej do zatapiania siatki ]

Powiązane tematy z artykułem: klej do zatapiania siatki maty trzcinowe cena olx brzozów