Architektura 21szego wieku : Wpis PS1 YAP 2011: „Bottle Service” firmy MASS Design Group

MASS Design Group Jak pisaliśmy w zeszłym tygodniu, Interboro Partners.
.
Wzór gospodarstwa.
został wybrany zwycięzcą YAP 2011 zorganizowanym przez MoMA i MoMA PS1.
Jak zwykle, aby przedłużyć debatę, przedstawiamy Wam inne wpisy.
Teraz przedstawiamy Ci serwis butelkowy.
przez MASS Design Group.
Praktyka ma biura w Bostonie, Kigali i Monrowii, z naciskiem na ograniczone zasoby.
Łączą projekt i konstrukcję, akompaniament i badania, aby wpływać na zmiany, budować agencję i opracowywać innowacyjne rozwiązania, od unikalnych budynków po opracowywanie krajowych standardów i polityk.
Ich wpis proponuje strategię zaangażowania społeczności (mieszkańców, studentów, artystów itp.) Podczas budowy instalacji, przy użyciu materiałów (tyvek, plastikowe butelki), które zostaną poddane recyklingowi po lecie.
Więcej informacji po przerwie: Nasz projekt, Bottle Service, rejestruje ten letni impuls do ochłodzenia poprzez aktywację zmysłów subatarystycznego i miejskiego odświeżenia.
Pod strumieniem pozornie unoszących się i zamarzniętych form, Serwis Służby jest miejską menażerią, załamaną powierzchnią, transformacyjną zanurzoną jedyną w tym dziedzińcu, do tej dzielnicy, do tej chwili.
Jako organizacja staramy się zapytać: w jaki sposób architekci mogą dodać do miejsca najbardziej trwałą wartość społeczną i ekonomiczną.
W naszej propozycji dla programu MoMA i MoMA PS1 dla młodych architektów, naszym wyzwaniem było jak najtrwalsze z konstrukcji.
pawilon.
pozostawić najbardziej trwały i pozytywny wpływ na społeczność.
.
MASS Design Group Zbudowany z materiałów pochodzących z recyklingu i recyklingu, Bottle Service to oświadczenie architektoniczne, które sugeruje, że każda architektura, jeśli jest dobrze choreografowana, może mieć trwały wpływ na środowisko, społeczeństwo i gospodarkę.
.
MASS Design Group Nawiązując współpracę z takimi grupami jak: The Center for Architecture Foundation, Flux Factory, East River Development Alliance i Emeco, nasza propozycja na dziedziniec ma na celu budowanie poczucia odpowiedzialności poprzez zaangażowanie.
Nasz projekt Angażuje społeczność w cały proces budowy, a także tworzy cykl warsztatów poświęconych sztuce i architekturze, które odbędą się na PS1 w lecie dla społeczności.
.
MASS Design Group MATERIAŁY: – Przekształcając materiały nadające się do recyklingu w nowe formy Serwis butelek wykracza poza junkitekturę.
– Plastikowe butelki są obkurczane w odbijającej srebrze powłoce, przekształcając je w wyrafinowany nowy surowiec.
-Bottles są nawleczone za pomocą tego prostego systemu, aby umożliwić dzieciom i studentom udział w budowie.
– Pracując z lokalnymi rzemieślnikami, przekształcamy Tyvek, materiał hydroizolacyjny stosowany w budownictwie, w nową tkaninę, która otula nasze zawieszone formy.
.
MASS Design Group DEMONTAŻ> WARTOŚĆ DODANA.
MASS Design Group – konstrukcja z baldachimem składa się z prefabrykowanych aluminiowych kratownic, które zostaną ponownie uruchomione po tym wydarzeniu, podczas gdy materiał Tyhinga zostanie przesłany z powrotem do producenta, Dupont, gdzie będzie zawracany do plastikowych mebli, takich jak stoły piknikowe .
– Butelki, wszystkie z nich 55.500, zostaną zabrane przez EMECO, co czyni słynną Navy 111 z recyklingowych butelek, aby wyprodukować limitowaną edycję, niestandardowe niebieskie krzesło MoMA PS1 Bottle Service, które można sprzedać.
Przychody z krzeseł zostaną przekazane na rzecz organizacji non-profit Queens, z którymi współpracowaliśmy w trakcie procesu.
.
MASS Design Group Bottle Service pokazuje architekturę jako inwestycję w społeczności.
Stwarzając nie tylko wartość dodaną gospodarczą i społeczną, nasza propozycja dowodzi, że społecznie zaangażowani i postępujący architektonicznie nie są niezależni, ale jeden i ten sam.
[hasła pokrewne: olx gostynin, metalzbyt tczew, consus białystok ]

Powiązane tematy z artykułem: consus białystok metalzbyt tczew olx gostynin