Architektura: Artysta Antonio Pio Saracino & Salt N Pepa, aby odsłonić instalację Arches of Hope

Dzięki uprzejmości Lifebeat: Muzyka walczy z HIV / AIDS Stworzony i stworzony przez Patricka Duffy ego, dyrektora kreatywnego OUT NYC i zaprojektowany przez nagradzanego włoskiego projektanta i architekta Antonio Pio Saracino, instalacja Arches of Hope zostanie uruchomiona na otwarciu w czwartek, 17 stycznia, od 18:30 do 20:30 na OUT NYC i będzie dostępny do 24 stycznia.
We współpracy z Lifebeat: Music Fights HIV / AIDS i Fundacją MTV Staying Alive, oszałamiająca i inspirująca interaktywna instalacja artystyczna zostanie odsłonięty w przeddzień drugiej inauguracji prezydenta Obamy w ramach wieloaspektowej kampanii mającej na celu podniesienie świadomości na temat rozwoju HIV i AIDS wśród młodych ludzi.
Więcej zdjęć i informacji po przerwie.
Od 17 do 24 stycznia społeczeństwo będzie mogło uczestniczyć w kampanii, wykorzystując hashtag # ArchesofHope do dzielenia się wiadomościami o nadziei dla pokolenia wolnego od HIV.
Wiadomości od darczyńców i opinii publicznej będą wyświetlane za pośrednictwem taśmy LED umieszczonej w instalacji, transmitowanej na ekrany jumbo w nowojorskim Times Square i udostępniane w 12 głównych serwisach społecznościowych.
Dzięki uprzejmości Lifebeat: Muzyka walczy z HIV / AIDS Arches of Hope składa się z trzech 10-metrowych łuków, które reprezentują trzy dekady HIV i AIDS.
Łuki składają się z 223 bloków, które adwokaci mogą zaadoptować.
wesprzeć Lifebeat: Muzyka walczy z HIV / AIDS i programami ratunkowymi na rzecz HIV dla młodzieży z MTV Staying Alive Foundation.
Dzięki uprzejmości Lifebeat: Muzyka walczy z HIV / AIDS Dodatkowo, jeśli chcesz uruchomić podgląd tej kampanii, aby zachęcić czytelników do wysłania wiadomości w mediach społecznościowych 17 stycznia, mogę skoordynować rozmowę z prezydentem Lifebeat, Gary Dellem.
Zanurz się i dostarcz Ci wysokiej jakości obrazy łuków.
Daj mi znać, jeśli masz jakieś pytania.
Lokalizacja: The OUT NYC, 510 West 42nd Street.
na 10th Ave Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tutaj.
[więcej w: nomi elblag, maty trzcinowe cena, megael tarnów ]

Powiązane tematy z artykułem: maty trzcinowe cena megael tarnów rolety dzień noc allegro