Architektura i nowoczesne budownictwo – American City: St. Louis Architecture / Robert Sharoff + William Zbaren

Kiedy dziennikarz zajmujący się tematyką architektoniczną Robert Sharoff i fotograf William Zbaren stworzył serial Amerykańskie miasto , zamierzano uczcić niektóre państwa.
najbardziej imponujące architektonicznie miasta.
W swojej publikacji w St.
Louis zespół opracował piękną książkę wielkoformatową, w której wyróżniono 50 projektów rozsianych po całym mieście.
Organizowany z niewiarygodnymi fotografiami i wnikliwym tekstem, książka jest pierwszą tego rodzaju, od lat dwudziestych, dokumentującą architekturę St.
Louis.
Więcej o publikacji po przerwie.
Po zwiedzeniu miasta, Sharoff i Zbaren przygotowali listę zawierającą ponad 100 dzieł architektury; jednak, powoli, para zredagowała listę, aby dopasować ją do pożądanego znaku 50.
Rezultatem jest bardzo zróżnicowana selekcja budynków obejmująca w ciągu trzech wieków różne skale, funkcje i style architektoniczne.
Siła tej książki tkwi w tej różnorodności, ponieważ czytelnikowi wyświetlają się obrazy projektów, takich jak stary budynek sądu, wieża ciśnień, rezydencje i budynki firmowe wsparte dobrze udokumentowanym tekstem, aby przedstawić ich wyjątkowe wątki fabularne.
– Bill i ja uważamy się za konserwatorów.
Bardziej niż cokolwiek innego, uwielbiamy ten moment, kiedy okrążamy zakątek w dziwnej części miasta i zostajemy zatrzymani na naszych śladach przez arcydzieło, o którym nawet nie mieliśmy pojęcia.
wyjaśnił Sharoff.
Książka oddaje istotę każdego projektu, a razem projekty pokazują charakter miasta.
Jest to świetna lektura dla miłośników historii i miłośników architektury.
[przypisy: nomi elblag, majster chełm, maty trzcinowe cena ]

Powiązane tematy z artykułem: majster chełm maty trzcinowe cena rolety dzień noc allegro