Architektura i nowoczesne budownictwo – Design for London otrzymuje wsparcie od Hadid, Gehry, Piano

Dzięki uprzejmości Design for London Z powodu obaw dotyczących przyszłości Design for London, długa lista wysokiej klasy architektów zebrała się, przesyłając list otwarty do burmistrza Londynu.
Jako architekci z wielu krajów, chcemy zachęcić burmistrza do zapewnienia przetrwania tego niezwykłego zespołu.
Mamy nadzieję, że jest on świadomy, jak szeroko podziwiany jest wysiłek tej niewielkiej grupy utalentowanych projektantów.
Londyn powinien uważać się za szczęściarza, że posiada wykwalifikowaną, kompetentną i kreatywną organizację wspierającą wysiłki, aby uczynić ją lepszym miastem.
Prognozowany wzrost o około milion osób w ciągu następnych dwudziestu lat potwierdza, że przetrwanie projektu Design for London ma kluczowe znaczenie, ponieważ jest wpływowym graczem w projektowaniu układów kierowniczych i nowych osiągnięć w kierunku miasta przyjaznego dla środowiska.
Ochrona istniejących terenów zielonych, charakteru, dziedzictwa i ustalonych wyjątkowych dzielnic Londynu będzie niezbędna, ponieważ miasto będzie budować zgodnie z oczekiwanym wzrostem, a wspólne działania Design for London, w imieniu burmistrza Londynu, sprawdzą, czy projekty koncentrują się na tych czynnikach.
Pełny list publiczny do burmistrza Londynu po przerwie.
Do mieszkańców Londynu, do burmistrza.
Atrakcyjne wśród światowych miast są dla szerokiego grona odbiorców.
Są atrakcyjne, ponieważ mają wiele do zaoferowania zarówno mieszkańcom, jak i gościom.
Duże miasta są potężne pod względem ekonomicznym, są gorącymi miejscami aktywności społecznej, pochłaniają i przekształcają energię kulturalną i prezentują najlepsze budynki i przestrzenie świata.
Krótko mówiąc, są one sceną, która okazała się jedną z największych atrakcji dla ludzi w naszym wieku: środowiskiem miejskim.
To, jak dobry jest ten etap, zależy od jakości jego przestrzeni i budynków, od jakości ich rozmieszczenia i od różnorodności aranżacji.
Wprowadzić wskazówki projektowe na skalę miejską.
wejdź do Design for London.
Współpracując z imponującą społecznością deweloperów w Londynie, projekt Design for London został stworzony, aby pomóc w pielęgnowaniu walorów miejskich, poszukiwaniu sposobów na poprawienie istniejącego krajobrazu miasta i znalezienie sposobów na połączenie.
na obopólne korzyści.
nowy i stary.
Czyni to nie poprzez projektowanie, ale upewnianie się, że wytyczne projektowe i osoby zaangażowane w ich realizację pasują, ułatwiając ich współpracę i upewniając się, że pieniądze są wydawane tam, gdzie ma to znaczenie dla mieszkańców Londynu.
Jego budżet porównuje się do budżetu miasta jako ceny oleju, który smaruje silnik i zapewnia płynne działanie.
Wiadomość rozeszła się po świecie (tak, na świecie), że Design for London jest zagrożony.
Jako architekci z wielu krajów, chcemy zachęcić burmistrza do zapewnienia przetrwania tego niezwykłego zespołu.
Mamy nadzieję, że jest on świadomy, jak szeroko podziwiany jest wysiłek tej niewielkiej grupy utalentowanych projektantów.
Londyn powinien uważać się za szczęściarza, że posiada wykwalifikowaną, kompetentną i kreatywną organizację wspierającą starania, aby uczynić ją lepszym miastem.
Byłoby tragedią, gdyby pozwolono Designowi na obumarcie.
Z poważaniem, Ben van Berkel Mario Botta Alain de Botton Kees Christiaanse Frank Gehry Adriaan Geuze Xaveer De Geyter Zaha Hadid Jacques Herzog Daniel Libeskind Renzo Piano Peter St John Rafael Vinoly
[podobne: maty trzcinowe, nomi elbląg, meble łazienkowe allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: lego technic allegro maty trzcinowe meble łazienkowe allegro