Budownictwo i architektura : Mashouf Performing Arts Center w San Francisco State University / Michael Maltzan Architecture

Dzięki uprzejmości Michaela Maltzana Architektura Niedawno zaprezentowane wizualizacje dla Mashouf Performing Arts Center na Uniwersytecie Stanowym w San Francisco (SFSU) obejmują nie tylko jeden nowy budynek, ale pięć sal wykonawczych połączonych szeregiem przezroczystych korytarzy i sal lekcyjnych.
Michael Maltzan Architecture, projektanci odpowiedzialni za nowe centrum sztuki, zyskał miano przed sześcioma firmami, w tym Diller Scofidio + Renfro.
.
Budynek jest prawie jak miasto.
Ma działać jak mały kampus z tymi przestrzeniami i elementami łączącymi.
powiedział Maltzan.
Jest tam jedna ciągła warstwa pozioma, łącząca cały projekt z wieloma różnymi dyscyplinami.
Z nieformalnymi i formalnymi spotami, w choreografii tego miksu, tworzysz kulturę college u.
Architekci zainspirowali się trójkątnym miejscem i skośnymi liniami, które postanowili powtórzyć w całym projekcie i szczegółach budynków.
To powtórzenie można zobaczyć w serii pochyłych balkonów w obrębie głównej przestrzeni wykonawczej oraz w trójkątnych podwórkach, które są zewnętrznymi połączeniami między budynkami.
Więcej szczegółów na temat tego nowo zaprezentowanego projektu i renderingów po przerwie.
+ 7 W pierwszym etapie budowy planowane jest 1200 teatrów teatralnych w stylu operowym, a cztery mniejsze teatry będą realizowane w dwóch dodatkowych fazach.
Łącznie 242 000 m.
Mashouf Performing Arts Center obejmie także programy do dramatu, tańca, muzyki i dziennikarstwa transmisyjnego.
Dzięki uprzejmości Michaela Maltzana Architektura Centrum edukacji osiągającej 250 milionów dolarów oczekuje certyfikatu LEED Gold, mając nadzieję na przełamanie do 2013 roku.
To ambitne Centrum Sztuki będzie wymagało 18,5 miliona do rozpoczęcia pierwszego etapu budowy (szkoła zebrała już 12 milionów dolarów), i chciałby zakończyć wszystkie etapy budowy w ciągu dziewięciu lat.
Wiedzieliśmy, że potrzebujemy zbudować nową przestrzeń w klasie, ale chcieliśmy również karty telefonicznej, aby pozyskać partnerstwo z publicznymi instytucjami sztuki.
Musiał to być symboliczny budynek i mieliśmy prawdziwy mandat, by szukać kogoś bardzo przyszłościowego, myślącego o sztuce i organizacjach non-profit w ogóle.
wspólny Kurt Dawn, dziekan Wyższej Szkoły Sztuki Twórczej.
Źródło: Great Performances in San Francisco, autor: Lydia Lee w gazecie The Architect, dzięki uprzejmości Michaela Maltzana Architecture
[więcej w: maty trzcinowe, naparstnica uprawa, consus białystok ]

Powiązane tematy z artykułem: consus białystok maty trzcinowe naparstnica uprawa