Budownictwo i architektura : UNO School / STL

Dzięki uprzejmości STL STL Architects, która wcześniej udostępniła nam swój główny plan UNO dla społeczności Gage Park w Chicago, złożyła teraz modułową szkołę dla tego samego klienta.
Obrazy i opis nowo zaprojektowanej szkoły UNO po skoku.
Szkoły nie powinny być postrzegane jako fortece instytucjonalne, ani nie powinny być strukturami, które obezwładniają otoczenie poprzez interwencje na dużą skalę, ale raczej powinny integrować światło, nadzieję i znajomość społeczności.
Dzięki uprzejmości STL STL powstała szkoła, w której dzieci zajmują centralne miejsce, a naturalne światło wypełnia przestrzenie poprzez przeguby dużych szklanych otworów, świetlików i dziedzińców.
Uważamy, że modułowe podejście do projektowania zapewni rozwiązanie problemów związanych z budżetem i harmonogramem.
Plan piętra Podejście to pozwala na wiele kombinacji i rozwiązań alternatywnych, które zostały opracowane zgodnie z rygorem i porządkiem systemu.
Daleko od ograniczenia efektu architektonicznego, wzbogaca go, dostarczając mapę drogową do symfonii kontrolowanych form i przestrzeni.
Materialność szkoły powinna być czysta, niezbędna i zrównoważona.
Ściany szklane, betonowe i zielone powinny przedstawiać ciągłe i czyste powierzchnie.
System prototypów Szkoła powinna być otwarta, przejrzysta i łatwa do zrozumienia, zapewniająca wyraźne wizualne połączenie z otoczeniem i otaczającą go społecznością.
Takie podejście pozwala na wiele permutacji i rozwiązań alternatywnych, które zostały opracowane zgodnie z rygorem i porządkiem systemu.
Daleko od ograniczenia efektu architektonicznego, wzbogaca go, dostarczając mapę drogową do symfonii kontrolowanych form i przestrzeni.
Modułowy Architekt Systemowy: STL Lokalizacja: Chicago, IL, USA Rozmiar: 90 000 SF GFA Typ: Koncepcja Edukacji: Modułowe Jednostki Siatka Działania na rzecz Zrównoważonego Rozwoju
[podobne: consus białystok, olx siedlce, główny inspektorat nadzoru budowlanego ]

Powiązane tematy z artykułem: consus białystok główny inspektorat nadzoru budowlanego olx siedlce