Budownictwo i architektura : Wyższa Szkoła Architektury i Architektury Krajobrazu, UMINN / Steven Holl Architekci

Paul Warchol Inspiracją dla wszystkich jest Kolegium Architektury i Architektury Krajobrazu na University of Minnesota jako intrygujący budynek, który świeci podczas późnych godzin pracy jego mieszkańców.
Ukończony przez Steven Holl Architects w 2002 roku, budynek zyskał uznanie za jego oświecające i jednoczące cechy, czego przykładem jest Progressive Architecture Award w 1990 roku.
Więcej o College of Architecture and Landscape Architecture i Steven Holl Architects po przerwie.
Podobnie jak w przypadku projektowania placówki edukacyjnej dla instytucji, koncepcje unifikacji i ciągłości zostały w dużym stopniu uwzględnione przy opracowywaniu projektu CALA (College of Architecture and Landscape Architecture).
Z innymi głównymi intencjami wyrażania przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych, Steven Holl Architekci stworzyli formę, która pasuje do jej otoczenia za dnia i przekształca się w świecące pudełko w nocy.
.
Paul Warchol Architekci mieli nadzieję na zwiększenie ruchu pieszego, jednocześnie zachęcając do aktywności w kampusie.
Program tego dodatku obejmuje bibliotekę, audytorium, biuro, przestrzeń seminaryjną i przestrzeń studyjną, działając jako budynek uzupełniający obok budynku zbudowanego wcześniej przez Thorshova i Cerny ego.
.
Paul Warchol Podstawowa forma dwóch mas w kształcie litery L, które nakładają się na siebie, używając głównie rozwartych kątów.
Jest to duży kontrast między istniejącym budynkiem a dodatkiem, ponieważ istniejący budynek wykorzystuje proste kąty, aby oprawić widoki na dziedzińcu, podczas gdy kąty dodawania rozciągają się w kierunku zewnętrznych krajobrazów.
.
Paul Warchol Kolejną cechą nowego budynku są ramiona, które kończą się pionowymi elewacjami, które otwierają budynek na otoczenie,.
Bracketing.
Wały kosmosu.
i aktywowanie kampusu..
.
Paul Warchol Koszt budowy zakończył się 7 800 000 $.
Architekt: Steven Holl Architekci Lokalizacja: Minneapolis, Minnesota, USA Rok wydania: 1990-2002 References: Steven Holl Architekci Zdjęcia: Paul Warchol, dzięki uprzejmości Steven Holl Architects
[przypisy: metalzbyt tczew, olx siedlce, ile kosztuje 1m3 betonu ]

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje 1m3 betonu metalzbyt tczew olx siedlce