Nowoczesna architektura : St James Market Developement Proposal Przyznane planowanie Pozwolenie / Make Architects

Dzięki uprzejmości Make Architects Make Architects właśnie uzyskał pozwolenie na budowę od Crown Estate na plan rozwoju 450 milionów St.
James Market w sercu Westminster w Wielkiej Brytanii.
W ramach planu Westminster planowane są także trzy powiązane inwestycje mieszkaniowe, wokół których powstanie nowy plac publiczny i dwa nowe budynki.
Jeden budynek mieści się przy Regent Street i zachowuje zabytkową fasadę, a drugi przedstawia całkowicie nową fasadę Haymarket.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
W połączeniu z Jermyn Street, Haymarket i Regent Street, nowy, współczujący projekt zapewni 50 000 m2 powierzchni handlowej i rekreacyjnej na poziomie 210 000 stóp kwadratowych BREEAM Doskonała powierzchnia handlowa powyżej, podzielona na dwa budynki.
Znaczna część nowo skonfigurowanej strony będzie wolna od ruchu.
Dzięki uprzejmości Make Architects zostanie zachowana fasada bloku Regent Street, która pochodzi z 1929 roku, a cały budynek został zaprojektowany w celu odzwierciedlenia materiałów i skali sąsiednich budynków za pomocą zakrzywionego i inkrustowanego kamienia, charakterystycznego dla św.
Obszar ochrony Jamesa.
Inwestycja Crown Estate w St.
James opiera się na statusie tego obszaru poprzez zapewnienie pierwszej klasy powierzchni rekreacyjnej dla osób mieszkających, pracujących i odwiedzających ten obszar.
[więcej w: ile kosztuje 1m3 betonu, nomi elblag, meble łazienkowe allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje 1m3 betonu meble łazienkowe allegro rolety dzień noc allegro